O FIRMĚ

R36.cz, s.r.o.

je reklamní a eventová agentura, která sídlí v Chrudimi a provozovnu má v Praze. Mimo tento shop R36.eu nabízí na svých stránkách www.R36.cz řadu služeb.

 

Reklama

Zajistíme pro vás komplexní služby v rámci reklamní činnosti. Od tisku, přes distribuci, výlepy. Mějte vše u jedné agentury a šetřete svůj čas.

 

Grafika

Prospekty, katalogy, firemní noviny, návody, tiskopisy, novoročenky, vizitky, hlavičkové papíry, brožury, prospektové desky, kalendáře. Nebo cokoliv Vás napadne. Profesionalita je investice.

 

Produkce

Ať pořádáte firemní akci, teambuildingové školení, dětský den, paralympiádu, nebo se prostě chcete společně bavit, svěřte se nám se svým záměrem. Akce bez starostí je akce, kterou si opravdu užijete.

 

Doprovodný program

Rádi zajistíme doprovodný program pro vaše akce. Ať se jedná o plesy, firemní akce či dětské dny, určitě něco vymyslíme. Pobavte své přátelé. Anebo je vraťte i do dětství. Kromě programů možnost zajištění u umělců, sportovců či kapel.

Bezpečnost

Zabezpečíme pořadatelskou službu všude, kde to potřebujete. Kontrolu oprávněnosti vstupu, dohled nad dodržováním veřejného pořádku, střežení šaten, VIP prostor, střežení backstage (zázemí), pódia, techniky, střežení uzavřených prostor, preventivní dohled proti kapesním krádežím a prodeji drog, ostrahu oplocení – zabránění nepovolenému vstupu zvenčí, navádění vozidel na příjezdových komunikacích a parkovištích, bezpečnostní dohled na parkovišti, poskytování informací návštěvníkům, prodej vstupenek a další služby související s bezpečností jakékoliv akce. Ceny služeb v oblasti bezpečnosti – od 350 Kč/ hodina (při dlouhodobém kontraktu smluvní ceny).

 

GDPR

Pomáháme firmám, úřadům, spolkům či živnostníkům s řadou dalších služeb. Neváhejte a kontaktujte nás.